TOKAT İLİ DERNEKLER FEDERASYONU TOKAT'LI ADAY ADAYLARI TOPLANTISI

CHP’Lİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI BİRARADA..
14 Mayıs’a doğru geri sayım devam ederken Tokatlı aday adaylarını biraraya getirerek istişarelerde bulunan Tokat İli Dernekler Federasyonu TOKDEF, CHP İstanbul Milletvekili Aday Adaylarını buluşturdu.
Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul Milletvekili aday adayı olan Tokatlı hemşerileri biraraya getirerek seçim süreci ve gelecekle ilgili istişarelerde bulunan Tokat İli Dernekler Federasyonu TOKDEF, birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü yarınlar mesajları verdi. Aynı zamanda Parti Meclisi Üyesi de olan CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Hasan Efe Uyar, CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şerife Telci, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayları Hasan Bakan, Musa Sağdıç, Murat Kantekin, Kemal Pektezel, Salih Karlı, Halil Bakan ve Umut Çakır gibi isimlerin katıldığı toplantı son derece verimli geçti.
Önümüzdeki günlerde diğer siyasi partilerden aday adayı olan Tokatlı hemşerilerle de biraraya geleceklerini kaydeden TOKDEF Başkanı İlhami Özel, “Milletvekili aday adayı olan her bir hemşerimiz bizler için gurur ve övünç kaynağıdır. Çıkmış olduğunuz bu yolda her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Aday adayı olan her bir hemşerimiz TOKDEF için aynı değerdedir. Önemli olan Tokat’ımızın güç birliği, gelişimi ve kalkınmasıdır. Bu uğurda mücadele veren her bir hemşerimizle dayanışma içerisinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.