TOKDEF-TOKAT İLİ DERNEKLER FEDERASYONU GENÇLİK KOLLARI ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ GENÇLİK ŞÖLENİ

Tokdef - Tokat İli Dernekler Federasyonu , Tokat İli Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları; Türkan Saylan Kült. Merkezinde; Kıymetli konuğumuz Şükrü ERBAŞ'ın söyleşi ve şiir dinletisi ve  Sevgili genç sanatçı arkadaşlarımız; Ali Şahin AK, İlkay KOÇ, Simge BOZKURT, Uğur Güney ARSLAN,ve Kevser NAS arkadaşlarımızın katılımı ile coşkulu bir müzik şöleni gerçekleştirdi. 
Topluma mâl olmuş gerçek aydınlar ve sanatçılar var olduğu sürece gençler, enerji emiciler ve kusur avcılarının tuzağına hiçbir zaman düşmeyecektir. 
Bu gün bir kez daha gördük ki, gençler; bu ülkenin aydınlık vadeden, kimlerden feyz alınması gerektiğini bilen, özgürlüklerine, değerlerine ve Cumhuriyete sahip çıkan, ülkemizin enerji ve umut dolu en temel dinamiği olmaya devam ediyorlar. 
Kültür ve sanata çok önem veren Tokdef Gençliğini böyle bir etkinlik yaptıkları için kutluyor, desteklerinden dolayı Tokdef Genel Başkanımız Sayın T C Ilhami Özel ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.
Bağlı derneklerimiz gençlik kolları, Cemevleri gençlik kolları, bağlı olmayan dernekler gençlik kolları, siyasetçiler, dernek başkanları, federasyon,  konfederasyon başkanları ve yağmur soğuk demeden gençlerimizin heyecanına ortak olan kıymetli misafirlerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.